Menu

Aktualności

06.02.2018

Organizatorzy zapraszają studentów oraz absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie do udziału w targach pracy Graduate Programme Day.

Graduate Programme Day to już dwunasta edycja Targów Przyszłych Menedżerów organizowanych na terenie Szkoły Głównej Handlowej przez CEMS Club Warszawa, organizację powstałą przy globalnym programie wymiany menedżerskiej CEMS MIM.

Tegoroczna edycja projektu odbędzie się 1 marca 2018 roku. Projekt skierowany jest do studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów uczelni o profilu ekonomicznym, ale na obecnych targach nawet studenci studiów licencjackich z kierunków technicznych znajdą coś dla siebie. Podczas całodniowych targów wszyscy będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą programów menedżerskich oraz oferty letnich stażów i praktyk wakacyjnych największych korporacji z różnych sektorów gospodarki.  Na targach przedstawiciele firm będą prezentować szczegółowo oferty oraz udzielą praktycznych informacji dotyczących procesów rekrutacyjnych obowiązujących w danej organizacji.

Kontaktujemy się z Państwa Uniwersytetem, ponieważ uważamy, że studenci Państwa Uniwersytetu mogą być zainteresowani tym wydarzeniem i z chęcią wezmą w nim udział. Dodatkowo, dla wszystkich zainteresowanych Targami, którzy nie będą mieli możliwości pojawić się 1 marca w Szkole Głównej Handlowe w Warszawie, oferujemy innowacyjne Wirtualne Targi Pracy, dostępne od 7 lutego do 1 marca 2018 roku.  Znajdą się tam oferty wszystkich partnerów biorących udział w Targach. Wirtualne Targi Pracy oraz wszelkie informacje związane z wydarzeniem dostępne są na gpd-sgh.pl.

Uprzejmie proszę o udostępnienie informacji na temat wydarzenia na Państwa stronie oraz w newsletterze Biura Karier.

Proszę również o wiadomość, czy są Państwo zainteresowani otrzymaniem plakatu informacyjnego dotyczącego Graduate Programme Day.

Pragnę podkreślić, iż nasza inicjatywa to  jedyne wydarzenie tego typu w Polsce. Oprócz tego w tej edycji odbędzie się tak zwany Rotation Dinner, czyli kolacja z przedstawicielami największych firm dla wybranych uczestników. Jest to wyjątkowa okazja do zdobycia cennej wiedzy na temat możliwości rozwoju zawodowego oraz lepszego poznania przyszłych pracodawców dla wszystkich zainteresowanych karierą w najbardziej znaczących firmach w naszym kraju.

 


« wstecz