logo   Biuro Karier Studenckich
         i Więzi z Absolwentami

Menu

Biuro Karier Studenckich i Więzi z Absolwentami
Adres korespondencyjny: ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin
tel: (81) 445 66 05; fax ~67 19,
kariera@up.lublin.pl
mapa LokalizacjaAktualności

21.06.2017

 

 

Konkurs Stypendialny Logistiko
"Problem plecakowy w ujęciu magazynowym"
 
Do wszystkich Studentów!
Logistiko sp. z o.o. - pionier na rynku zewnętrznych usług logistycznych dla sektora e-commerce w Polsce organizuje konkurs stypendialny dla studentów z całej Polski. Jego celem jest wsparcie polskiej edukacji oraz wzrost zainteresowania wśród studentów nowoczesnymi rozwiązaniami z dziedziny logistyki, magazynowania i transportu. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest napisanie pracy na temat:
 
"Problem plecakowy w ujęciu magazynowym. Automatyczne obliczanie ilości paczek potrzebnych dla zamówienia na podstawie znajomości wagi i wymiarów towarów oraz wymiarów docelowych kartonów i maksymalnej wagi dopuszczalnej przez kurierów".
 
Dla autorów najlepszych prac przygotowane zostały atrakcyjne nagrody, których pula wynosi 2000 zł. Prace laureatów konkursu zostaną opublikowane na stronie http://logistiko.pl  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania prac w formie elektronicznej do 31 lipca 2017 roku na adres stypendia@logistiko.pl  Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne są pod adresem: http://logistiko.pl/konkurs-stypendialny

 


« wstecz