logo   Biuro Karier Studenckich
         i Więzi z Absolwentami

Menu

Biuro Karier Studenckich i Więzi z Absolwentami
Adres korespondencyjny: ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin
tel: (81) 445 66 05; fax ~67 19,
kariera@up.lublin.pl
mapa LokalizacjaBiuro Karier Studenckich i Więzi z Absolwentami

24.03.2017praktyki-kariera

 UWAGA

Uczestnicy warsztatów szkoleniowych prowadzonych w Dniu Kariery.

ZAŚWIADCZENIA można odbierać w nowej siedzibie Biura Karier Studenckich i Więzi z Absolwentami, która znajduje się w Centrum Sportowo - Rekreacyjnym przy ul. Głębokiej 31 wejście nr 22 lokal nr 115B na I piętrze, wejście od parkingu przy ul. Głębokiej.

 

24.03.2017

 

24.03.2017

Pragniemy zaprosić wszystkie przedsiębiorcze kobiety z  województwa lubelskiego do wzięcia udziału w WYJĄTKOWYM projekcie skierowanym specjalnie dla Pań! 

W ramach projektu można uzyskać dotacje do 32 400 zł na utworzenie własnej działalności gospodarczej i podnieść swoje kompetencje dzięki organizowanym przez nas szkoleniom!  

Celem projektu jest wsparcie mikroprzedsiębiorczości i samozatrudnienia wśród 52 kobiet w wieku 30+ pozostających bez pracy zamieszkujących teren województwa lubelskiego poprzez podniesienie umiejętności przedsiębiorczych i umożliwienie założenia własnej działalności gospodarczej. 

Więcej informacji na temat projektu oraz dokumenty aplikacyjne  znajdują się pod adresem:

http://edufin.eu/lubelska-akademia-kobiet-przedsiebiorczych/

23.03.2017

Początek sezonu stypendialnego

Wkrótce rozpocznie się sezon na stypendia. Fundacja Dobra Sieć poprzez serwis internetowy www.mojestypendium.pl  informuje o programach stypendialnych stowarzyszeń i fundacji, samorządów, firm i uczelni wyższych. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych oraz konkursów naukowych, artystycznych i staży, skierowaną do uczniów, studentów, nauczycieli, rodziców, doktorantów, artystów i sportowców. Dzięki wyszukiwarce każdy zainteresowany może łatwo znaleźć stypendium lub konkurs najbardziej odpowiadający jego zainteresowaniom i potrzebom. Odwiedzający znajdą w zasobach serwisu nie tylko bazę stypendiów i konkursów. Portal jest również źródłem wiedzy o regulacjach prawnych dotyczących pomocy finansowej dla uczniów i studentów, aktualnych informacji na temat projektowanych zmian oraz o badaniach dotyczących rynku stypendiów w Polsce.
 
Nasz zespół dokłada starań, by stale usprawniać funkcjonowanie serwisu oraz oferować naszym odbiorcom nowe możliwości.
W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa:
•   zaktualizowaną listę organizatorów programów stypendialnych. Teraz będzie łatwiej śledzić konkretne organizacje w Polsce, które przyznają stypendia!
•  instrukcję dotyczącą promocji programu stypendialnego na portalu www.mojestypendium.pl:
•   tutorial dla tych, którzy szukają stypendium, potrzebują funduszy na swój rozwój:
Zachęcamy wszystkich czytelników do śledzenia nowych możliwości wsparcia rozwoju poprzez portal oraz fanpage na facebooku.
Serwis prowadzony jest w ramach programu Fundacji Dobra Sieć. Partnerem serwisu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

 

TARGI PRACY 2017 odbyły się 21 marca 2017 r. w godz. 930-1400 w Targach Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie (Park Ludowy). Udział w imprezie wzięło 140 wystawców i kilka tysięcy odwiedzajacych. Targi Pracy MUP to największe tego typu cykliczne wydarzenie w województwie lubelskim i zarazem jedno z najstarszych i największych w Polsce. Z roku na rok inicjatywa ta przyciąga coraz większą ilość zainteresowanych pracodawców i poszukujących pracy.

21.03.2017

Nowy nabór wniosków na stypendia w USA.docx

20.03.2017

Konkurs EPSO na administratorów (AD5)

 

Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) wkrótce rozpocznie nabór kandydatów do udziału w nowej formule konkursu na administratorów (AD5). Aplikacje będzie można składać od 30 marca 2017 r. na stronie EPSO. Procedura konkursowa składa się z etapu rejestracji, testów preselekcyjnych (werbalnych, numerycznych, abstrakcyjnego myślenia), testu w środowisku pracy tzw. E-Tray Excercise, a także oceny kompetencji Assessment Centre w Brukseli. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony EPSO, na której umieszczane są informacje dot. procedur przeprowadzanych konkursów i wymogów.

20.03.2017

16 marca 2017 roku w siedzibie firmy GT 85 Polska Sp. z o.o., mieszczącej się  w strefie ekonomicznej miasta Lublin, zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie, a  GT 85 Polska. Strony Porozumienia przewidują możliwość organizacji praktyk i staży dla sudentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

16.03.2017

 

 

14.03.2017

 Jak w lot wygrać cenne nagrody? Wystarczy zainteresowanie finansami i rachunkowością, status studenta i 3- lub 4-osobowy zespół. Bilety na konkurs Audit OdyssEY są dostępne na www.AuditOdyssEY.pl

#AuditOdyssEY

Zapraszamy do udziału w pierwszym w Polsce audytowym konkursie dla studentów.

W pakiecie podróż po świecie biznesu, dużo wiedzy z różnych branż, nagrody pieniężne, szkolenie ACCA i praktyki w EY. Rejestrujcie zespoły na www.AudiOdyssEY.pl

#AuditOdyssEY #najlepiEY

Zapisy na nowy konkurs od EY już trwają. Sprawdźcie Audit OdyssEY – podróż do świata biznesu dla studentów zainteresowanych finansami i rachunkowością. Do wygrania 30 000 zł, szkolenia ACCA Fundamentals, kariera w EY, iPady i wiele innych. Więcej: www.AuditOdyssEY.pl

#AuditOdyssEY #najlepiEY

 Wszystkie prawa zastrzeżone  ©   Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie